cialis fiyat

Google Aramalarında İlk Sayfada Çıkma

Google aramalarında ilk sayfaya gelmek basit bir iş değildir. Öncelikle sitenin arama motorlarının ve spider robotlarının yapıları iyi bilinmelidir. Buna göre bir web sitesi yapılandırılmalıdır. Bu yapılandırmada sayfa kodları ve tasarımı gibi site yapılandırma çalışmalarının yanında bir çok çalışmanın önemi vardır. Web sitesinin çok güzel bir tasarıma sahip olması, iyi bir site olması arama motorlarında iyi bir yere geleceklerini göstermez. Bunun için web sitenizi tasarlayan firmanın arama motorları konusunda da uzman olmaları gerekir.

Google Aramalarında İlk Sayfa

Arama motorlarında birinci sayfa veya ilk sırada çıkmanın en garanti yolu.

Arama motorlarında ilk sayfayı garanti etmek istiyorsanız o arama motorunda sponsor olmanız gerekir. Bu sponsorluk çoğu arama motorlarında tıklanma başı maliyet mantığıyla çalışır. Yerli arama motorlarından yaani.com, mynet.com, yabancı arama motorlarından google.com, yandex.com, bing.com bu mantıkla çalışır. Hangi kelime arandığında çıkmak istiyorsanız o kelimelerden reklam girilir, o kelimede ilk sayfanın sağında ilk sayfada çıkarsınız. Bu reklam verilenlerin bazıları ilk sıraya alınabilmektedir. İlk sırada olmanız sizin ziyaretçinizi inanılmaz derecede artırır. Bu tür reklamlarda bütçenize göre reklam verebilirsiniz. Eğer reklam verip bu aram motorlarının hepsinde veya birinde çıkmak istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

Arama motorlarında birinci sayfa veya ilk sırada çıkmanın diğer yolu.

Bu site üzerinde web programlayıcının üstün gayretiyle olur. Web programlayıcısı, hem web hem de arama motoru uzmanı olması gerekir. Çünkü bu basit bir iş değildir. Bu kolay olsa arama motorları para kazanamaz. Bunun yanında bu olması mümkün değil. Çünkü milyonlarca sitenin içerisinde sade ilk on sıradaki siteyi göstermektedir. Milyonlarca siteden ilk 10’a girmek çok büyük başarı ister. Bizler bu konuda başarılı olduğumuzu iddia ediyoruz. Bu başarı başta web sitesinin yapılandırılması olmak üzere bir çok konuyla alakalıdır. Fakat ilk sayfa ya da sırayı hiçbir zaman garanti etmiyoruz. Onun için de ücretin hepsini peşin değil yarısını peşin alıyoruz. Sonuç ortaya çıktığında ise diğer kalan kısmı alıyoruz. Bu çalışma sponsor reklama göre daha verimli, ucuz ve uzun vadeli bir yoldur.

Arama motorlarını ara ara güncellemelerde sıralar değişse de genelde ilk sayfa korunmaktadır. Siz de google, yandex vb. arama motorlarında birinci sayfa veya ilk sıralarda sitenizin görüntülenmesini isterseniz bizimle iletişim kurun.