cialis fiyat
[boc_spacing height=”30px”][boc_heading html_element=”h3″ color=”#333333″ background=”bgr_single” margin_bottom=”40px”]Outlook Express Kurulumu[/boc_heading]
ADIM 1 – Outlook Express programınızı çalıştırınız. Araçlar/Hesaplar menüsüne tıklayınız. Açılan pencerede Ekle/Posta menüsüne tıklayınız.
ADIM 2 – Görünen ad bölümüne, posta gönderdiğiniz zaman Gönderen bilgisinde ne görünmesini istiyorsanız yazınız (Örneğin: firma veya şahıs adınız) ve “ileri” butonuna tıklayınız.
ADIM 3 – E-posta adresi bölümüne mail adresinizi yazınız ve ileri butonuna tıklayınız.
ADIM 4 – Kullanıcı adı bölümüne tam mail adresinizi yazınız ve ileri butonuna tıklayınız.
ADIM 5 – E-posta sunucu adları bölümünü şu bilgilere göre doldurunuz:
Gelen Posta Sunucum Bir POP3 sunucusudur.
Gelen Posta Sunucusu: mail.alanadınız.com
Giden Posta Sunucusu: mail.alanadınız.com
İleri butonuna tıklayınız.
ADIM 6 – Açılan pencerede Hesap Adı bölümüne tam mail adresinizi ve Parola bölümüne şifrenizi dikkatli bir şekilde yazınız. Tercihinize göre, Parolayı anımsa seçeneğini işaretledikten sonra ileri butonuna tıklayınız.
ADIM 7 – Açılacak pencerede “hesabınızın başarıyla kurulduğu” belirtilecektir. Burada “Son” butonuna tıklayınız.
ADIM 8 – ÖNEMLİ – Hesabınızın kurulum işlemi tamamlandıktan sonra, kullanmaya başlamadan önce Outlook Express’in Araçlar/Hesaplar menüsüne tıklayınız. Açılan pencerede görülen yeni hesabınızı işaretleyerek (üzerine 1 kez tıklayınız) pencerede görünen “Özellikler” butonuna tıklayınız ve ayarlarınızın aşağıdaki formata uygun olup olmadığını kontrol ediniz. “SUNUCUM KİMLİK DOĞRULAMASI GEREKTİRİYOR” seçeneğini mutlaka işaretleyiniz ve “Tamam” butonuna tıklayınız. Bu işlemlerden sonra mail hesabınızı Outlook Express ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın