SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Günümüzde etkileyici ve kullanışlı web siteleri hazırlamak yetmiyor. Kurumlar, web siteleri için tasarım ve yazılım bütçelerinin yanında artık pazarlama için de bütçe ayırıyor. Çünkü, web sitesi ne kadar etkileyici ve kullanışlı olursa olsun, web sitesini ziyaret edecek kullanıcılar olmadıktan sonra bir anlamı olmuyor. Arama motoru optimizasyonu ile Google gibi arama motorlarında işinizle alakalı kelimelerde üst sıralarda yer almanız sağlanıyor.

Kelime bazlı arama motoru optimizasyonu
Analiz süreci tamamlanmış anahtar kelimelerle optimizasyonu hazırlanmış web siteleri, anahtar kelimelerin rekabet gücüne paralel olarak arama motorlarında üst sırala yükseliyor. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Pagerank yükseltme
Pagerank, Google’ın web siteniz için belirlediği kalite notudur. Google web sitenizin Pagerank değerini 0/10 arası bir not ile belirlemektedir. Bu not, web sitenizde yer alan bir çok unsurla alakalıdır. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Optimizasyon fiyatları
Web sitenizin belirlediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alması için tüm kurumların rahatlıkla sipariş verebileceği ekonomik çözüm paketlerimiz mevcuttur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Google Adwords çözümleri
Web sitenizin açıldığı ilk günde telefonlarınızın çalmasını ister misiniz? Google Adwords reklam çözümü ile hizmet alınan gün içerisinde telefonlarınız çalmaktadır. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Unutmayın! Arama motoru optimizasyonu emek ve süre isteyen bir iştir. Paranızı boşa harcamamak ve emin olduğunuz firmalardan arama motoru hizmeti almak için Google tarafından hazırlanmış, dikkat etmeniz gereken hususların detaylı bir biçimde anlatıldığı arama motoru optimizasyonu hakkında bilmeniz gerekenler yardım dokümantasyonunu mutlaka okuyun.

 

 

İnternetteki başarınız için iyi bir Ranking pozisyonlanma belirleyicidir!
Arama Motorlarının önemi internet kullanıcılarının hareket tarzı takip edilince ortaya çıkıyor. Internette kullanıcıların:

– % 70 doğrudan bilgi araması yapıyor.
– Bunun % 80′i arama motoru kullanıyor.
– Internetteki milyarlarca websitesinin arasında arama sonuç listelerinde en ön sırada bir pozisyon elde etmek için bir çok parametreye dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece Google 2004 yılında 4,3 milyar Web Sayfası indekslemiştir.

Internet marketini ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların ve bilgi birikimi ve tecrübelerimize dayanarak bir komple bir optimizasyon paketi sunarız.

Arama Motoru Optimizasyon Kapsamındaki Hizmetlerimiz:

Web Sayfası Analizi

Google Arama motoru sonuç sayfalarında veya listelerinde üst sıralarda sıralanmak için öncelikle web sayfanın detaylı bir analizden geçirilmesi gerekiyor. Böylelikle web sayfasının eksikleri belirleniyor ve optimizasyon için yapılması gereken işlemler belirleniyor.

Site optimizasyonu

Website analizinin sonuçları optimizasyon yol haritasını belirlemiş olur. Bu sitedeki içeriğin optimizasyona uygun hale getirilmesinden resimlerin isimlendirilmesinden, meta taglardan başlayabilir. Sitede yapılacak ufak değişiklerden ve eklemelerden başlanılması gerekirse komple yeniden yapılanmasına kadar gidilebilir.

Arama motorlarına kayıt

Sitenizi arama motorlarına, katalog ve portalara kayıtı yapılır. Kayıt işlemi arama motorlarının şartlarına uygun manuel veya otomatik bir şekilde yapılır Detaylı bir dokümantasyon ve pozisyon raporu. Çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dökümantasyonu siz müşterilerimize sunulur.

Optimizasyon ayarı ve takibi

Arama motoru optimizasyonun sonrası arama motoru web sitenizi yeniden indeksler. İndexlendikten sonra gerekirse bir düzeltme yada ek bir optimizasyon gerçekleştirilebilir. Genel olarak web sitesi senede bir kere gözden geçirilip önemli arama motorlarında bir düzeltme veya optimizasyona tabi tutulması gerekmektedir.

Optimizasyon hizmetimizle web sitenizin arama motorlarında sürekli iyi bir pozisyonda bulunmasını sağlamaktayız.