cialis fiyat
[boc_spacing height=”30px”][boc_heading html_element=”h3″ color=”#333333″ background=”bgr_single” margin_bottom=”40px”]Web Sitesi Optimizasyonu[/boc_heading]

Web Sitenizin arama motorları için uygun standartlarda olması gerekir.Web sitenizin yapılandırma şekli arama motorları için önemlidir. Arama motorlarının robotları crawleri vardır. Bu robotlar sitenizi inceler. Arama motorlarının amacı aranan kelimede en uygun sonuçları göstermektir.

Fakat milyonlarca siteden nasıl arama motorlarında aranan kelimelerde iyi bir yerlerde olacaksınız?

Arama motorlarından ziyaretçi alamazsanız internetin imkanlarından yeterince faydalanamazsınız. Bunun için web sitesi tasarımını, programlamasını ve aram motorları konusunda uzman kişi ve yerlerle çalışmanız gerekmektedir.

Web siteniz dışarıdan çok anlaşılır ve basit gözükebilir ama aynı zamanda içinde çok karmaşık ve anlaşılmaz bir yapıdan da oluşmuş olabilir ve arama motoru botları sitenizi indekslerken estetikle ilgilenmez.

Web sayfası editörünüz ne kadar kullanıcı-uyumlu olursa; tasarımcınız ayrıntılara ne kadar az inerse; programcınız ne kadar sade bir üslup kullanırsa arama motoru da o derece kolay bir şekilde fazlalıkların, diğer kullanım şekliyle çöplük kısmının üstesinden gelir.

Kurumunuzun amaç edindiği anahtar kelimeler sadece o kelimeleri arayacak insanlar için değil sayfanızı elinden geldiğince mükemmel ve doğru şekilde indekslemeye çalışan arama motoru robotları için de kolay ve anlaşılır olmalıdır. Ve belirtmek gerekir ki bu robotlar oldukça sabırsız robotlardır. Bir diğer değişle sitenizi tararken mümkün olan en az zamanı harcamak isterler.

Profesyonel tasarımcılar doğru kelimeleri doğru yerlerde, doğru içerikte ve doğru sayıda kullanmayı bilirler; bu nedenle site optimizasyonu herkesin yapabileceği bir iş veya işlem değildir

Bir cevap yazın