İstanbul Burun Estetiği

Home Portfolio İstanbul Burun Estetiği

Web Sitesi

www.istanbulburunestetigi.com

Sunulan Hizmetler

Web Tasarımı, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, SEO Hizmeti

İstanbul Burun Estetiği

Ataköy 2-5-6. Mah. Rauf Orbay Cad.4 Yalı Ataköy Apart Ofis C Blok D:3 Bakırköy / İstanbul

İstanbul Burun Estetiği

Burun estetiği ve cerrahisi konusunda yapılan ameliyatlar, “Kulak burun boğaz” uzmanları tarafından, burun estetiğinde en başarılı doktorlar tarafından bu ameliyatlar en gelişmiş teknolojik ekipmanlarla estetik uygulanacak kişiye yapılmaktadır. Estetik ameliyatları son zamanlarda güzellik ve görünüm adına yaygınlaşmış biçimde revize edilmektedir. Burun iskeleti ve yumuşak dokularının yeniden şekillenmesi için uygulanan bu tür ameliyatlar yüze göre orantılı şekilde uyum sağlamalıdır. Burun yapısındaki düzensizlikten ve orantısız şekillenmiş burun yapılarından şikayetçi olan kimselere uygun düzeltme işlemleri de profesyonel doktorlarca yapılmaktadır.

Burun estetiği diğer adıyla rinoplasti, burun şeklinin düzeltilmesi için tüm dünyada en sık yapılan estetik operasyonların ilk sırasındadır. İnsan sosyal bir varlıktır. Hayatımızın en önemli kısımları insanlar ile kurduğumuz ilişkilerden oluşmaktadır. İş hayatımızda, aile yaşantımızda, akrabalık ilişkilerimizde, yolculuklarda, düğünlerde, cenazelerde hep insanlarla yüz yüze bulunuruz.

Revizyon burun estetiğiestetik burun ameliyatı yaptırmış fakat memnun kalmamış kişilere uygulanır. Bir veya bir kaç kere başarısız burun ameliyatı geçirmiş olabilirsiniz. Bazı durumlarda burun şekli düzgün olmasına rağmen kişinin nefes alma sıkıntısını gidermek için ameliyata gereksinim duyulur. Diğer taraftan bazı kişilerde hiç nefes sıkıntısı olmazken kişi şekil bozukluğu nedeni ile tekrar ameliyata başvurur.