SEO Hizmeti ve Danışmanlığı

Home SEO Hizmeti ve Danışmanlığı

SEO Hizmeti ve Danışmanlığı

Günümüzde etkileyici ve kullanışlı web siteleri hazırlamak yetmiyor. Kurumlar, web siteleri için tasarım ve yazılım bütçelerinin yanında artık pazarlama için de bütçe ayırıyor. Çünkü, web sitesi ne kadar etkileyici ve kullanışlı olursa olsun, web sitesini ziyaret edecek kullanıcılar olmadıktan sonra bir anlamı olmuyor. Arama motoru optimizasyonu ile Google gibi arama motorlarında işinizle alakalı kelimelerde üst sıralarda yer almanız sağlanıyor.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Unutmayın! Arama motoru optimizasyonu emek ve süre isteyen bir iştir. Paranızı boşa harcamamak ve emin olduğunuz firmalardan arama motoru hizmeti almak için Google tarafından hazırlanmış, dikkat etmeniz gereken hususların detaylı bir biçimde anlatıldığı arama motoru optimizasyonu hakkında bilmeniz gerekenler yardım dokümantasyonunu mutlaka okuyun.

Kelime bazlı arama motoru optimizasyonu

Analiz süreci tamamlanmış anahtar kelimelerle optimizasyonu hazırlanmış web siteleri, anahtar kelimelerin rekabet gücüne paralel olarak arama motorlarında üst sırala yükseliyor. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Lokal SEO Hizmeti

Lokal bazda aramalarda sitenizin görüntülenmesi için hizmetler sunuyoruz.

Pagerank yükseltme

Pagerank, Google’ın web siteniz için belirlediği kalite notudur. Google web sitenizin Pagerank değerini 0/10 arası bir not ile belirlemektedir. Bu not, web sitenizde yer alan bir çok unsurla alakalıdır. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Google Adwords çözümleri

Web sitenizin açıldığı ilk günde telefonlarınızın çalmasını ister misiniz? Google Adwords reklam çözümü ile hizmet alınan gün içerisinde telefonlarınız çalmaktadır. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

İnternetteki başarınız için iyi bir Ranking pozisyonlanma belirleyicidir!
Arama Motorlarının önemi internet kullanıcılarının hareket tarzı takip edilince ortaya çıkıyor. Internette kullanıcıların:

– % 70 doğrudan bilgi araması yapıyor.
– Bunun % 80′i arama motoru kullanıyor.
– Internetteki milyarlarca websitesinin arasında arama sonuç listelerinde en ön sırada bir pozisyon elde etmek için bir çok parametreye dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece Google 2004 yılında 4,3 milyar Web Sayfası indekslemiştir.

Internet marketini ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların ve bilgi birikimi ve tecrübelerimize dayanarak bir komple bir optimizasyon paketi sunarız.

Arama Motoru Optimizasyon Kapsamındaki Hizmetlerimiz:

Web Sayfası Analizi

Google Arama motoru sonuç sayfalarında veya listelerinde üst sıralarda sıralanmak için öncelikle web sayfanın detaylı bir analizden geçirilmesi gerekiyor. Böylelikle web sayfasının eksikleri belirleniyor ve optimizasyon için yapılması gereken işlemler belirleniyor.

Site optimizasyonu

Website analizinin sonuçları optimizasyon yol haritasını belirlemiş olur. Bu sitedeki içeriğin optimizasyona uygun hale getirilmesinden resimlerin isimlendirilmesinden, meta taglardan başlayabilir. Sitede yapılacak ufak değişiklerden ve eklemelerden başlanılması gerekirse komple yeniden yapılanmasına kadar gidilebilir.

Arama motorlarına kayıt

Sitenizi arama motorlarına, katalog ve portalara kayıtı yapılır. Kayıt işlemi arama motorlarının şartlarına uygun manuel veya otomatik bir şekilde yapılır Detaylı bir dokümantasyon ve pozisyon raporu. Çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dökümantasyonu siz müşterilerimize sunulur.

Optimizasyon ayarı ve takibi

Arama motoru optimizasyonun sonrası arama motoru web sitenizi yeniden indeksler. İndexlendikten sonra gerekirse bir düzeltme yada ek bir optimizasyon gerçekleştirilebilir. Genel olarak web sitesi senede bir kere gözden geçirilip önemli arama motorlarında bir düzeltme veya optimizasyona tabi tutulması gerekmektedir.

Optimizasyon hizmetimizle web sitenizin arama motorlarında sürekli iyi bir pozisyonda bulunmasını sağlamaktayız.

SEO Hizmeti ve Danışmanlığı

SEO ile Google ve diğer arama motorlarında görünürlüğünüz ve bulunabilirliğiniz artar, tıklama başına maliyetlendirmeler yapılarak trafiğiniz reklam bütçeniz ile kısıtlı olmaz.
Arama motoru optimizasyonu uzun vadeli bir dijital pazarlama stratejisidir ama birinciliğin etkisi uzun yıllar devam etmektedir!
Bu hizmet dijital pazarlama alanı için, eğer markalaşma ve diğer reklam çalışmalarınız kısa süreli değil ise internet üzerinde firmanızın göz bebeği olmalı!
Arama motoru optimizasyonu stratejilerimizle sizi GoogleYandexBing gibi dünya devi arama motorlarında, web sitenizi hedeflediğiniz anahtar kelimelerde en üste çıkarabilir, şirketiniz için itibar ve prestij oluşturabiliriz!
Büyük bir pazar yerinde çevirimiçi mağazanızı yürütüyorsunuz ama satışlarınız istediğiniz seviyede değil mi?
O zaman E-ticaret için SEO tam size göre!
Ürünleriniz ve çevirimiçi E-ticaret mağazanız için yaptığımız SEO çalışması ile mağazanız müşterilerinizin aramalarında kendini belli eder, satışlarınız ve yatırım getirinizin yükselmesi amaçlanır.

SEO Nedir?

SEO, Search Engine Optimization sözünün kısaltmasıdır, Türkçe anlamı arama motoru optimizasyonu ‘dur, bu süreçte web siteniz arama motorları için optimize edilir.
Google ve diğer arama motorlarının 200 den fazla kriterine göre düzenlenen web sitesi, arama motorları tarafından fark edilip çalışma yapılan kelimeler de yüselme sağlanmaya çalışır, Google ve diğer yüzlerce arama motorundan organik trafik elde etmenizi sağlar.
Arama motoru optimizasyonu, web sitesinizin son Google geliştirmelerine uyumluluğunu da kapsar, bunlar Google Analytics, Google Webmaster Blog gibi çeşitli Google araçlarıyla takip edilir ve websitenizin metrikleri uyumlu hale getirilir.
E-ticarette ise SEO, diğer standart çalışmaların E-ticaret mağazanızdaki ürünler için de uygulanmasıdır.
E-ticaret SEO ile online mağazanızdaki ya da büyük pazar yerlerinde listelediğiniz ürünleri öne çıkarmayı amaçlarsınız.
Bunlara ek olarak mağazanız için E-ticaret SEO konusunda tecrübeli destek ekibimiz, sorduğunuz mağaza yönetim ve diğer optimizasyon konularında da size yardım etmekten zevk duyacaktır.
E-ticaret SEO, standart web sitesi için yaptığımız optimizasyonları da, ama çok daha geniş ve detaylı çalışma gerektirir.

SEO ‘nun Avantajları Nelerdir?

Son zamanların en iyi ve yatırım geri dönüşü en yüksek dijital pazarlama faaliyetlerinden biri olan SEO ‘nun dolaylı olarak yüzlerce avantajı var, ama en önemlileri şunlar diyebiliriz;
Organik Trafik
Bilinmeyen bir konuda, bir blog yazınızda verdiğiniz bilgileri düşünün, bu konuda takdir edilirsiniz, şirket olarak biz tecrübeli ve bilgili firmalarla iş yapmak istemekteyiz ve bu konuda yalnız olmadığımızı düşünüyoruz, web sitenizde sektörünüzle ilgili otorite sağladığınızda müşteriye dönüşecektir.
Marka Bilinirliği
Sektörünüzle ilgili arama motorlarında aranan binlerce kelimede sitenizin göründüğünüzü düşünün, bu size otorite ve trafik getirirken ayrıca sürekli karşılarına çıktığınız için markanızı ezberleyecek bir kitle oluşturacaktır. Bu prestij ve marka bilinirliği size ve markanıza büyük değer katacaktır.
Reklam Maliyetlerinde Düşüş
İlgili anahtar kelimelerde optimize edilmiş web sayfalarınız, reklam verdiğinizde kalite puanınızı yükseltecektir. Bu avantaj reklamlarınızın performansını etkileyecektir ve daha iyi dönüşüm, daha düşük reklam maliyeti getirecektir, aslında bu optimizasyon süreci organik olsun olmasın herkesin tecrübe etmesi gereken bir deneyimdir.
Kalite Oranı
Bir E-ticaret yada normal bir websitesinde, organik olarak alınan tıklamalar dönüşüm getirmeye çok daha elverişlidir, yukarı da saydığımız sebeplerin üstüne birde Google organik aranmalarından gelen trafik eklenince tıklama yapan kişi çok daha alakalıdır.
Organik sonuçları arama motorları yönetmektedir, haliyle bilinçli bir kullanıcının organik aramalardan gelen sonuçlara güveni daha yüksektir.
Verimlilik
Arama motoru optimizasyonu verimliliği en yüksek, kalıcı ve yatırım geri dönüşü (ROI) oranı en yüksek dijital pazarlama stratejilerinin başında gelir, arama motoru optimizasyonunuzu doğru firmaya yaptırdığınızda maliyetleriniz diğer dijital pazarlama araçlarına göre çok daha düşük olur.
Ciro Artışı Sağlar
E-ticaret SEO’su hem websitenizin hem büyük pazar yerlerindeki mağazalarınızın arama motorlarında görünürlüğünü arttırır, bu da doğrudan ve dolaylı olarak ciro artışı sağlar.

SEO Nasıl Yapılır?

Google web sitenizi değerlendirirken 200den fazla kriteri gözden geçirmektedir, bunların hepsi çok önemli olsa da Google ‘da yükselmek için bizim elde ettiğimiz sonuçlarda altta belirttiğimiz faktörler, bir web sayfasının Google’da yükselmesi için ana etkenlerdir.
Anahtar Kelime Araştırması
Sayfalarınız doğru anahtar kelimeyi seçmelisiniz, uzun kuyruklu anahtar kelimeleri ve ana anahtar kelimelerinizi doğru oranlarda, doğru yerde, başlıklarınızda ve özellikle kullanıcı deneyimini düşünerek kullanmalısınız.
Web Sayfası Hızı
Yine bir kullanıcı deneyimi konusu olan sayfa hızınız, hem arama motorlarındaki yükselişiniz, hem reklamlarınızın iyi performans göstermesi için önemlidir, web sayfalarınızda kullandığınız css ve js dosyalarınızın optimize ve doğru kullanıldığından emin olmalısınız. Görseller ve inline Cssler optimize edilmiş olmalıdır.
5 saniyeden daha kısa sürede açılan sayfalar Google için yükselmenize etki eden sinyallerdendir.
Uzun ve Kaliteli İçerik
Uzun ve kaliteli içerik ayrı bir yükselme sinyalidir, arama motorları doğru bilgiyi detaylı bir şekilde anlattığınız sayfalarınızda sizi kısa bilgi veren web sayfalarına göre daha değerli bulacaktır.
Schema.org İşaretlemeleri
Schema.org Google ve diğer arama motorlarının ve büyük teknoloji şirketlerinin çıkardığı bir kodlama standartıdır, web’i sadece tarama değil aynı zamanda arama motorları tarafından anlamlandırılması için bir arka kodlamadır, bu json kodları ile Google vb. arama motorları websitenizi anlar.
Mobil Uyumluluk
Günümüzde web kullanıcılarının %50sinden fazlası mobil bir araç ile internete bağlanıyor, bu ise web sitelerinizi oluştururken mobil uyumlu olmasının ne kadar önemli olduğunu gösteriyor, arama motorlarında yükselmek için çalışma yaparken sitelerin mobil uyumlu olması, eğer yoksa mobil uyumlu tasarıma geçilmesi çok önemlidir.
Güvenlik
Https geçişi sağlanmalı, mutlaka SSL kullanılmalıdır, Google SSL ile şifrelenmemiş sitelere chrome tarayıcısında “güvenli değil” olarak işaretleme yapmaktadır, buda kullanıcılara olumsuz bir görünüm vereceğinden sitenin yükselişini çok olumsuz etkileyecektir.
E-ticaret SEO için yapmanız gereken bir çok şey mevcut, ama başarılı olmak için şu maddelere göz atmakta fayda var…
Doğru Anahtar Kelime
Ürün için doğru anahtar kelime hangisi? Bunları bilmeden ürününüze SEO yapmayın, iyi bir anahtar kelime, rekabet oranı, arama hacmi en önemli faktörlerdir.
Doğru Ürün Bilgisi
Ürünlerin bilgilerini doğru bir şekilde müşteriye ulaştırıyor musunuz?
Ürünün kutu içeriği, ürünün yetenekleri hem detaylı bir açıklama ile kullanıcının etkileşimini yüksek tutacaktır.
Rakip Analizi
Sizinle birlikte aynı pazar yeri içerisinde yada diğer hangi e-ticaret siteleri bu ürünleri satıyorlar? Avantajları neler veya ürün için ne kadar iyi bir sayfa hazırlamışlar, bunları kendi yararınıza kopya çekmeden kullanabilirsiniz.
Site-içi Optimizasyon
Ürünler güzel, her şey doğru ama H1 etiketi mevcut değil, yada odaklandığınız anahtar kelime sayfa üzerinde 5den fazla kullanılmış. Bu gibi yanlışlar sürdürülerek, site-içi optimizasyonunuz doğru olmaz ise tüm dış etkenler teferruat olarak kalır.

Sektörünüzü Domine Edin

Yaptıklarınızı internette en iyi şekilde pazarlamanın doğru yolunun arama motoru optimizasyonu olduğunu düşünüyoruz.
Tam da bu sebepten dolayı en iyi geri dönüş sağlanabilen dijital pazarlama stratejisini işiniz için hayata geçirdik!
Dünya üstünde 6 milyondan fazla firma, websitelerinin optimizasyonuna büyük kaynaklar ayırmaktadır.
Zira doğru firma ile çıktığınız arama motoru optimizasyonu yolculuğu işinizin ve markanızın büyümesinde kısa süreli çözümlerden daha etkili sonuçlar doğurur….

Ticari Büyüme Raporları

Hemen hemen her firma arama motoru optimizasyonu sürecine oldukça sıcak bakmakta.
Ancak müşterilerden aldığımız geri dönüşler sonucunda arama motoru optimizasyonu gibi uzun soluklu dijital pazarlama yolculuklarında, web sitenizin yükselmesinin önemi kadar her ay hedeflerinize ulaşmanızın, detaylı raporlamanın ve şuan ki konumunuz için yapılan analizlerin de oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz.
Çalışmalarımızın tamamında sağladığımız hizmetlerimiz için olmazsa olmazlarımızdan birisi de yol haritamız ve raporlarımızı düzenli olarak partnerlerimize iletmektir.
%100 yükselmeniz sözüyle yola çıktık!
Yükselirken 26% daha az ödeme yaparsınız.
Arama Motoru Optimizasyonu için harcadığınız her 1 lira, en az 436% geri dönüş sağlar.

E-ticarette SEO ile Satışları Arttırın!

Ticari Ürünlerinize yapılan sihirli dokunuşlar satışlarınızı sandığınızdan çok daha fazla arttırabilir.
Tüm sırlarımızı 5 maddede açıklamak oldukça zor, ama kendimize yüklediğimiz misyonumuzu ve yükümlülüklerimizi anlamanız için göz atabilirsiniz…

-Farklı Olmak İçin Kalıcı Çözüm
E-Ticaret SEO hizmetinde bizi farklı yapan şey, geçici yükselişler yerine uzun soluklu, ürünlerinizin sıralamasını ve satışlarını yükseltirken aynı zamanda marka itibarı da sağlayan, çok güçlü ve gücüyle kıyaslandığında oldukça ucuz bir dijital pazarlama yöntemi sunmamızdır.

Ayrıca bu hizmeti satın alırken SEO hizmetinde olduğu gibi aylık düzenli ödemeler yerine, ürün bazlı, “kullandığın kadar öde” yöntemiyle çalışırız, ama desteğimiz uzun süre devam eder.
Zira pazaryerinde kimliğiniz yada markanız için değil, ürünlerinizi satmak için SEO yapılır, böylelikle hem biz, hemde siz daha kısa sürede hedefe ulaşırsınız…
Hepsiburada, Amazon.com, Amazon.com.tr, Gittigidiyor en çok destek verdiğimiz, güvenli ve etkili stratejilerimizin olduğu pazar yerleridir, bun stratejileri test etmek için iletişime geçebilirsiniz.

-Müşteri Dostu Ticari Anlayış
Hedefimiz müşterilerinize sadece ticari amaçla yaklaşmak değil, aynı zamanda onları bir iş ortağı gibi görüp herşeyi titizlikle yapmak. Böylelikle cironuzda artış sağlarken müşterilerinizin de uzun vadede sizi tercih etmelerine, bulunduğunuz pazar yerinin algoritmasında “Müşteri Dostu” olarak işaretlemenizde ve ürünlerinizin üst sıralarda çıkmasını sağlarız.

Ancak bu doğrultuda Ürün SEO‘su başarıyı getirebilir, eğer ürünlerinizde bir problem var ise, satışlarınızdan aldığınız negatif müşteri bildirimleri sıranızı aşşağıya çekecektir.
618Media olarak biz, partnerlerimiz için dar kapsamlı ucuz hareketler yerine geniş kapsamlı analizlerle, planlı ve tutarlı hareket etmenin daha doğru olduğunu düşünmekteyiz.
Cironuz artarken itibarınız düşmesin! yüksek satış ancak yüksek memnuniyetle mümkündür.
Günümüz müşteri kitlesini etkilemenin en güçlü hâli ancak doğru iletişim ve doğru uygulama ile olur.

-Tercih Edilen Olmak
Pazar yerlerinin yüksek trafiğini satışlarınızı arttırmak için kendi lehinize kullanabilirsiniz.

Bu gibi platformlarda satış yapmak hem daha az maliyetli, hem platformun sunduğu avantajlar ile müşteriler tarafından yüksek tercih sebebidir.
Yalnız zor olan sizinle aynı ürünü satmakta olan, yada pazarlama bütçesi sizden daha yüksek olan kişilerden ileride olabilmektir.
İşte tamda burada biz sizin yanınızdayız, müşteri-ajans ilişkisi gibi sadece ticari bir amaçla değil ajans-partner ilişkisi ile tıpkı ortağınız gibi mağazanızı tepeden tırnağa analiz eder, gerekli optimizasyonu sağlarız.
Müşteri memnuniyetini arttırmak ve ürünlerinizi ön plana çıkartmak için gereken her şeyi yaparız…
Böylelikle satışlarınızı arttırmak için önünüzde hiç bir engel kalmaz.
Tercih edilen olun… Ajansımız ile doğru analiz, Ticari SEO ve doğru iş ortağı içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak için en büyük yardımcınız olabilir.

-E-ticaret SEO’su ile Gelen Ciro Artışı
SEO, Sosyal Medya ve Ticari SEO Stratejilerinin temel amacı markanızın, iş yerinizin itibarını arttırırken aynı zamanda kısa zamanda kârlılık ve ciroda artış beklentisidir.

Bu yol ile itibarınız için geri dönüşsüz yatırım yapmış olmazsınız, marka itibarınızın işiniz için bir anlam ve öneme sahip olur.
Ticari SEO için belirlediğimiz stratejiler zincir yapıda ilerlemektedir, sevilmeyen bir pazar yerinde, mükemmel ürün açıklamaları, harika ürün fotoğrafları ne uzun ne kısa vadede hiçbir işe yaramayacaktır.
Bu doğrultuda hareket eden ekip arkadaşlarımız, diğer Ürün SEO hizmetlerinin aksine, işinizi tepeden tırnağa inceler, yapmanız gerekenleri size iletir.
Bilgi paylaştıkça değerlenir, sizden öğrenmemiz ve size bazı şeyleri öğretmemiz gerekebilir.
Ajansımızın sunduğu Ticari SEO ve diğer danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için geç kalmayın!

-Yıldızları Geri Toplamak
Müşteri deneyiminizi negatiften pozitife çevirmeniz profesyonel bir destek almadan oldukça uzun sürebilir.

Doğru müşteri hizmetleri, satış sonrası destek, iyi ürün detayları ve hizmetinize ait yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermeyecek doğru ürün açıklamaları ile itibarınızı geri kazanmanızda size yardımcı olabiliriz.
Her satıcı, yanlış anlaşılmadan dolayı bırakılan 1 yıldız geri bildirimin ne kadar can sıkıcı olduğunu bilir.
Bu size verdiğimiz Ticari Ürün SEO’nun aslında ne kadar önemli bir hizmet olduğunun kanıtı olabilir.
Hiç bir müşteri ile problem yaşamamanız ve potansiyel müşterilerinize doğru şekilde ulaşmak için Amazon, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi platformlarda ürünlerinizi listeleyip sonra bizden Ticari Ürün SEO hizmeti almak için geç kalmayın…
SEO hizmetimiz aylık ücretler yerine, mağazanızı hayata geçirdikten sonra hizmetimiz ile ürünlerinizi ve sayfalarınızı düzenleyip tekrar size teslim etmemiz prensibiyle çalışır.
Her ay düzenli ödemeler yerine 1 seferlik satın almanın ardından size vereceğimiz tavsiyelerle ve mağaza düzenlemelerinizden sonra başarınızı uzun süre devam ettirebilirsiniz…

Neler Yapıyoruz?

Site içi Link İnşaası
Site içi link inşaası on-page optimizasyonun en önemli kurallarından biridir, linkler alakalı kelimelerde diğer sayfalarınızı, doğru oranda dış linkleri ve diğer kaynakları önerdiğinde Google botlarına yardım etmiş olursunuz, bu optimizasyon Google ve diğer arama motorları için önemli bir değerlendirme konusudur.
Anahtar Kelime Analizi
Anahtar kelime analizini, projenize başlamadan önce oluşturmuş oluruz, proje içerisinde ilerde yapılacak değişiklikleri azaltıp sıralamanızda aşağı yönlü düşüşlerin önüne geçeriz. Başlangıçta ana anahtar kelimeler için çalışmalar yapılırken aynı zamanda uzun kuyruklu anahtar kelimeler hedeflenerek trafik oranınızda hızlı artış yaratırız.
Trafik Analizi
Web sitenize gelen trafik kaynaklarınız analiz edilip hedef kitlenizin aramalarına uygun bir şekilde ürünleriniz, web siteniz ve içerikleriniz şekillendirilir, işinizle alakasız trafiğin önüne geçilmesi sağlanmış olur.
Mevcut Sıra Analizi
Google, Bing, Yandex gigi arama motorlarındaki mevcut durumunuz belirlenip her ay düzenli olarak sıralamanız hakkında rapor sunulur. Bu sayede arama motoru optimizasyonu yatırımlarınızın nasıl sonuç verdiğini ve marka bilinirliğinizdeki artışı rahatlıkla analiz edebilirsiniz.
İçerik Oluşturma
Web sitenizin içeriklerini oluştururken hedef kitlenizin ilgisini çekecek ve yükselişinizi sağlayacak, websiteniz ile işletmeniz arasında etkileşim oluşturacak kaliteli içerikler oluşturmaya çalışırız, eğer konu sağlık vb. hassasiyet içeren konularsa (your money your life) bu konuda ekibinize içerikler hakkında eğitim veririz.
Web site Hız Optimizasyonu
Bu konuda yazılım ekibimiz gerekli düzenlemeleri tarafınıza bildirecektir, website hızı optimizasyonunuz çok önemli olmaktadır, eğer büyük bir e-ticaret projesine sahipseniz hız optimizasyonunuz için size bir rapor ileteceğiz.
Backlink İnşaası
İşinizle ilgili yüksek kaliteli websitelerden link paylaşımı almaya özen gösteririz. Zararlı yazılımlar aracılığı ile spam barındıran, alanında güvenilirliği kanıtlanmamış backlinkler yarardan çok zarar getirir, arama motoru optimizasyonu stratejilerimiz yükselme elde etmek üzerine kuruludur.
Bu, her zaman Google destekli ve uyumlu çalışma yapmamız gerektiği anlamına gelir.

SEO hizmetimizden yararlanmak, işiniz için fiyat teklifi almak için hemen iletişime geçebilir, uzmanlarımız ile doğrudan görüşebilirsiniz.

Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın!

Pazar yerindeki mağazanız için geliştirdiğimiz stratejilerimizi ve diğer fırsatları keşfedin!
Websiteniz için SEO, uzun vadede markanıza ve web sitenize yararları gibi pazar yerlerindeki ürünleriniz için de oldukça önemlidir.
Sizde mağazanıza en uygun fırsatları için hizmet teklifi alabilir, iletişime geçip bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

SEO hizmetimiz hakkında müşterilerimizden gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.

SEO Hizmeti Nedir?
SEO hizmeti, genellikle şirketinizin arama motoru optimizasyonunu yapan dijital pazarlama ajanslarının verdiği SEO hizmetine verilen isimdir.

SEO hizmeti ile işletmeniz Google Bing, Yahoo, Baidu gibi arama motorlarındaki arama sonuçlarındaki görünürlüğünü arttırır. Özellikle şirketiniz, ürünleriniz, hizmetleriniz veya sektörünüzle ilgili arama sonuçlarına odaklanıldığında bu dijital pazarlama stratejisi işinizi tanıtmanızda size çok yardımcı olabilir.

SEO Süreci Nasıl Başlıyor?
SEO sürecine başlamak için hedeflerinize, bütçenize ve websitenizin durumuna göre bir strateji oluşturuyoruz. dijital pazarlama uzmanlarımız konu hakkında yol haritasını tarafınıza sunduktan sonra, gerekli teknik bir kaç detaydan sonra çalışmalara en son süratle başlıyoruz.

SEO Mu? Google Ads Mi?
Search engine optimizasyon uzun süreli, gelecek hedeflemeli ve organik marka bilinirliğinizi arttıracak değerli bir dijital pazarlama faaliyetidir. Google Ads ise doğru ajans ile çalıştığınızda hemen sonuç verecek, reklamlarınızı binlerce web sitesi içinde yayınlayabileceğiniz yada aranma sonuçlarının en tepesinde görünmenizi sağlayacak olan yoldur. Google Ads hakkında daha fazla bilgi almak için Google reklamları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

Neden SEO Yaptırmalıyım?
SEO, şirketinizin bu günü ve yarını için oldukça önemlidir, yoğun dijital dönüşümlerin yaşandığı günümüzde artık firmaların tamamı internette, ve internet tüm insanlığın hayatına bir şekilde girmiş durumda… Arama motorlarında daha belirgin olup, marka bilinirliğinizi ve sunduklarınızı müşterilerinize anlatabilmeniz ve bunu hedeflerinize ulaştıktan sonra neredeyse 0 maliyetle yapmak için SEO dijital pazarlamanın bir şartı haline gelmiştir. Sizde geleceğin teknolojilerinden yararlanmak, marka bilinirliğinizi ve internet görünürlüğünüzü arttırmak için SEO yaptırabilirsiniz…

E-Ticaret Sitesine Optimizasyon Yaptırabilir Miyiz?
Evet, E-ticaret web siteleri için oluşturduğumuz SEO stratejilerimiz mevcut, etkisi kanıtlanmış SEO stratejilerimiz ile müşterilerimiz için başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Woocommerce, Magento, Shopify vb. gibi e-ticaret yönetim alt yapılarında da tecrübe sahibiyiz. SEO çözümlerimiz ve E-ticaret tecrübemiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Neden E-Ticaret SEO Yaptırmalıyım?
E-ticaret SEO hem siteniz hem ürünleriniz için SEO görünürlüğü katacağı için mükemmel bir organik trafik arttırma yoludur, eğer bir e-ticaret siteniz yada pazar yerinde mağazanız varsa uzun vadeli hedefleriniz için E-ticaret SEO yaptırmalısınız.

E-ticaret SEO ‘nun Standart SEO ‘dan Farkı Var Mı?
Hayır, genel anlamda kriterler aynı olsa da E-ticaret SEO’da ürünlerinizin sayfaları da tek tek optimize edilmektedir. Daha iyi, daha açıklayıcı bir ürün sayfası satışları ciddi oranda arttıracaktır.

SEO’yu Kendim Yapabilir Miyim?
Tabii ki, SEO bloğumuzu okuyabilir, konuyu baştan aşağı öğrenebilirsiniz, bunlara ek olarak danışmanlık alabilir, sitenizi ve ürünlerinizi kendiniz optimize edebilirsiniz.

Hizmet Ücreti Ne Kadar?
SEO kampanyalarının maliyeti hedeflenen anahtar kelimelere, web sitenizin durumuna, sektörünüze ve hedefinize ulaşmamız için gereken çalışmaya bağlı olarak değişmektedir. Biz işletmenizin büyüklüğünden çok mevcut durumunuza odaklanıp size en ekonomik SEO maliyetlendirmesini oluşturuyoruz. Dijital pazarlama uzmanlarımız dijital ortamda yol haritanızı oluşturmada da size tecrübelerini aktaracaktır.

Kaç Dilde SEO Hizmeti Veriyorsunuz?
Türkçe ve İngilizce dilinde SEO hizmeti sunabiliyoruz, ABD ‘de ve Türkiye ‘de fiziksel ofislerimiz bulunmaktadır. ABD, İngiltere, Yunanistan, Fransa, Almanya gibi ülkelerden SEO partnerlerimiz var. Farklı bir dil için iletişime geçebilirsiniz.

SEO Hizmetinizde Neler Yapıyorsunuz?
Google ve diğer arama motorlarında dikkate alınan 200 farklı kriterimiz var. Bunları Site içi ve Site dışı olarak değerlendirip harekete geçiyoruz. Bunların içinde backlink çalışmaları, onpage optimizasyonlar, teknik değiştirmeler için danışmanlıklarda mevcut.

Anahtar Kelime Fikirleri İçin Yardımcı Oluyor Musunuz?
Tabiki! İşiniz için en doğru kelimeleri ve bunların arama hacimlerini sizinle paylaşıyor, çalışmalarımıza bu şekilde başlıyoruz. İçerikleriniz ve diğer her şey için danışmanlık sunup sıralama performansınızı ve bu süreci en doğru şekilde yönetmek için çalışıyoruz.