cialis fiyat

Kişisel veya Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Web tasarımı, kurumsal kimlik oluşturma, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), İnternet Reklamcılığı, Domain ve Hosting Hizmetleri sunmaktayız.

Web Sitesi Tasarımı

Bir web sitesi sadece dikkat çekmemelidir. Bir web sitesinin rolü kullanıcıyı cezbetmek ve meşgul etmek, markanızı tanıtmak ve bir ürün veya hizmet hakkında farkındalık yaratmaktır.

En Önemli Unsur İlk İzlenimdir

Dijital dünyada, ilk izlenimler hayati önem taşır ve olağanüstü bir web tasarımı başarının anahtarıdır. Kullanıcılar, estetik açıdan çekici ve gezinmesi kolay siteleri ziyaret etmekten hoşlanıyor. Ekibimizle, sitenizin hız ve erişilebilirlik konusunda olağanüstü bir ilk izlenim bırakmasında yardımcı olalım.

Mobil Cihazlarla Uyumlu (Responsive) Tasarımlar

Gününüzde insanların neredeyse %90’ı artık internete ellerindeki akıllı cep telefonları ile ulaşmaktadırlar. Bu yüzden web sitenizin mutlaka mobil uyumlu olması gerekmektedir. Eğer internet siteniz mobil uyumlu değilse insanların çoğu web sitenize girmez ya da sitenizi hemen terk eder.

Peki mobil uyumlu web sitesi ne demektir?

Mobil uyumlu web sitesi (responsive), akıllı telefon ve tablet ile siteye giriş yapıldığında, web sitesinin ekran boyutlarının siteye giriş yapılan mobil cihazın ekran boyutlarına göre otomatik olarak şekillenmesi demektir. Böylece kullanıcı hiç zorlanmadan zorlanmadan, ekran üzerinde siteyi sağa sola çekme gereği duymadan site içindeki tüm sayfaları rahatlıkla gezebilir. Bu özelliğinden dolayı kullanıcılar mobil uyumlu web sitelerini tercih ederler. Eğer web siteniz mobil uyumlu değilse kullanıcıyı bıktırır ve zaman kaybetmek istemeyen kullanıcı sitenizi terk eder. Ayrıca Google ve Yandex gibi arama motorları da mobil uyumlu web sitelerini tercih ederler.

Siz de dijital dünyada yerinizi almak için bizi arayın.

Bir cevap yazın