Web Tasarımı

Web ve logo tasarımı, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), İnternet Reklamcılığı, Domain ve Hosting Hizmetleri sunmaktayız.

Bir web sitesi sadece dikkat çekmemelidir. Bir web sitesinin rolü kullanıcıyı cezbetmek ve meşgul etmek, markanızı tanıtmak ve bir ürün veya hizmet hakkında farkındalık yaratmaktır.

En Önemli Unsur İlk İzlenimdir
Dijital dünyada, ilk izlenimler hayati önem taşır ve olağanüstü bir web tasarımı başarının anahtarıdır. Kullanıcılar, estetik açıdan çekici ve gezinmesi kolay siteleri ziyaret etmekten hoşlanıyor. Ekibimizle, sitenizin hız ve erişilebilirlik konusunda olağanüstü bir ilk izlenim bırakmasında yardımcı olalım.

Mobil Cihazlarla Uyumlu (Responsive) Tasarımlar
Gününüzde insanların neredeyse %90’ı artık internete ellerindeki akıllı cep telefonları ile ulaşmaktadırlar. Bu yüzden web sitenizin mutlaka nobil uyumlu olması gerekmektedir. Eğer web siteniz mobil uyumlu değilse insanların çoğu web sitenize girmez ya da sitenizi hemen terkeder.

Peki mobil uyumlu web sitesi ne demektir?

Mobil uyumlu web sitesi (responsive), akıllı telefon ve tablet ile siteye giriş yapıldığında, web sitesinin ekran boyutlarının siteye giriş yapılan mobil cihazın ekran boyutlarına göre otamatik olarak şekillenmesi demektir. Böylece kullanıcı hiç zorlanmadan zorlanmadan, ekran üzerinde siteyi sağa sola çekme gereği duymadan site içindeki tüm sayfaları rahatlıkla gezebilir. Bu özelliğinden dolayı kullanıcılar mobil uyumlu web sitelerini tercih ederler. Eğer web siteniz mobil uyumlu değilse kullanıcıyı bıktırır ve zaman kaybetmek istemeyen kullanıcı sitenizi terk eder. Ayrıca Google gibi arama motorları da mobil uyumlu web sitelerini tercih ederler.

Bir cevap yazın