Protokol Güvenlik

Home Portfolio Protokol Güvenlik

Web Sitesi

https://www.protokolozelguvenlik.com

Sunulan Hizmetler

Web Tasarımı, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, SEO Hizmeti

Protokol Güvenlik

Giyim Sanatkarları San. Sit. 3. Ada C Blok 3.Kat No: 327 İkitelli - Başakşehir / İstanbul

Protokol Güvenlik & Temizlik

Protokol Güvenlik & Temizlik tarafından özel güvenlik & korumapara & değerli eşya taşımatemizlik hizmetleri ve bina & tesis yönetimi  sunulmaktadır.

Geçmiş yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle güvenlik sektörüne yepyeni bir imaj kazandırmıştır. Çünkü Avrupa’da ve Türkiye’de ilk ve tek kendine özgü hizmet uygulamalarıyla kendini farklı kılmıştır. İnsanı, mal varlığını, eşyayı korumakla kalmamış; doğayı da korumayı kendine bir görev saymıştır.

Eğitimli özel güvenlik personeli ve uzman yönetici kadrosuyla avm, market, hastane, okul, spor salonları, stadyum, belediyeler, kamu kurumları, fabrikalar, site, konut, işyeri, inşaat alanları gibi iş alanlarında müşterilerine layık oldukları güvenilir, kaliteli hizmetini sunmaktadır.

 

Para ve Değerli Eşya Taşıma, VIP Yakın Koruma, Fabrika Güvenliği, Organizasyon Güvenliği, Plaza Güvenliği, AVM Güvenlği, Fuar Güvenliği, Şantiye Güvenliği, Stat Güvenliği, Kongre Güvenliği, Toplantı Güvenliği, Hastane Güvenliği, Otel Güvenliği, Petrol Boru ve Kuyu Güvenliği, Üniversite Güvenliği, Liman Güvenliği, Havalimanı Güvenliği, Güvenlik Eğitimi, Güvenlik Danışmanlığı ve Elektronik Güvenlik

Web sitesi ihtiyaçlarınız ve sosyal medya yönetimi için bize ulaşabilirsiniz.