Yuvam Yapı

Home Portfolio Yuvam Yapı

Web Sitesi

www.yuvamyapi.com

Sunulan Hizmetler

Web Tasarımı, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, SEO Hizmeti

Yuvam Yapı

Kazım Karabekir Cad. 7.Sokak No:47 Şirinevler Bahçelievler / İstanbul

Yuvam Yapı Cephe Giydirme, Pergola ve Giyotin Cam Sistemleri

Firmamız; 1988 yılında, alüminyum doğrama ve panjur imalatı olarak Şirinevler’ de siz değerli müşterilerimize hizmet vermek üzere faaliyete başlamıştır. Yeniliklere ayak uydurmayı ilke edinmiş firmamız, pvc sektörüne de el atarak 1997 yılında, pvc kapı ve pencere sistemleri üretim tesisini açarak, bu kulvarda da “ müşteri memnuniyeti “ ana felsefemiz ile hizmetlerine devam etmiştir.

Geçen bu süreç zarfında , alüminyum doğrama, panjur ve pvc doğrama iş kollarında bir çok müşterimizin memnuniyetinin verdiği güçle, hızla değişen teknolojiye ayak uydurma gereği hissedildi. 2001 yılında, siz değerli müşterilerimizin istekleri ,bizi daha büyük projelere iterek “Alüminyum- cam cephe “ ve türevleri alanında da hizmet vermeye başladık. Halen bu kulvarda; Alüminyum cephe, Kompozit levha, alüminyum küpeşte, otomatik panjur-kepenk Mağaza vitrinleri (Jumbo camları dahil), Cam balkon kapama gibi bir çok ürün yelpazesinde sizlere hizmet için buradayız.

Amacımız; deneyimli teknik kadromuz ile, kaliteli ve zamanında iş teslimi, karşılıklı güven ,saygı ile nice projelerinize beraber imza atmaya devam etmektir.