cialis fiyat
https://www.incekalem.com/wp-content/uploads/2020/04/blog-banner.jpg

İstanbul’a yerleşmeyi planlayanlar kentin semtlerini, ilçelerini ve hatta mahallerini mercek altına alıyor. Özellikle yoğun bir trafik probleminin olması, bir noktadan diğer noktaya ulaşmanın bazen saatlerce sürmesi, semt seçiminin titizlikle yapılmasını beraberinde getiriyor. Her semtte yaşamanın avantajları ve dezavantajları farklıdır. Bu içerikte ise Kartal’da yaşamanın size ne gibi avantajlar sunduğunu ele alıyoruz.

    1.Muhteşem Bir Sahil Şeridi
Bilmeyenler için belirtelim; Kartal’da son derece güzel bir sahil şeridi bulunuyor. Gün sonunda günün yorgunluğunu atmak isteyenler, yürüyüş ya da koşu yapmak isteyenler kısacası deniz kenarında keyifli bir şekilde vakit geçirmek isteyenler Kartal sahiline gidiyor. Bu bölgede yaşayanlar ise daha şanslı çünkü çok büyük bir bölümü kısa bir yürüyüş ile sahil bölgesine erişebiliyor. İstanbul’da kıyı şeridi çok fazla olsa da tüm semtlerde yaşayanların kolaylıkla sahile ulaşmasının kolay olmadığını ekleyelim. Bu nedenle Kartal bu açıdan bölgede yaşayanlar için avantajlıdır.

    2.Ulaşım Kolaylığı

İstanbul’un istisnasız her semtini ulaşım kolaylığı açısından da değerlendirmek gerekiyor. Çünkü yoğun trafik problemi bunu gerektiriyor. Kartal ise ulaşım kolaylığı gibi yaşam kalitesini doğrudan etkileyen önemli bir avantaj sunuyor. Özellikle metro hattı sayesinde kentin pek çok semtine sadece tek vasıta ile ulaşmanın mümkün olduğunu belirtmeliyiz. Örneğin, Kartal’dan metro ile Kadıköy’e 30 dakika civarında bir sürede ulaşmanın mümkün olduğunu aktaralım. Böylelikle şehrin farklı noktalarına da toplu ulaşım seçenekleri sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabiliyor.

    3.Harika Adalar Manzarası

Kartal’da yaşayanlar sahile indiklerinde harika bir manzara ile karşılaşıyor. Adalar manzarasının bu bölgede yaşayanlar için son derece önemli olduğunu belirtmeliyiz. Hatta ev arayanlar kiralık ya da satılık ev seçeneklerini incelerken evlerin manzarasına da büyük bir önem veriyor. Özellikle Prens Adası manzarasının seyrine doyum olmuyor. Ön bölümünde Büyükada ve Sedef Adası da yer alıyor. Sağ tarafta görünen ise Burgazada ce Kınalıada’dır. Sonuç olarak ada manzarasını seviyorsanız ev kiralamak ya da satın almak için tercih edebileceğiniz semtler arasında Kartal başı çekiyor.

    4.Aydos Tepesi

Listemizin bu maddesi de manzara sevenleri oldukça memnun edecektir. Çünkü bölgeye son derece yakın olan Aydos Tepesi, İstanbul’un en yüksek yeridir. Harika bir doğa manzarasına sahip olan bu alanda kentin karmaşasından ve gürültüsünden uzak bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Ailelerin de sıklıkla tercih ettiği bölgede doğa ile baş başa zaman geçirme imkanınız oluyor.

    5.Kültürel Etkinlikler

Pek çok kişi bu konuda bilgi sahibi olmayabilir ancak Kartal’da kültürel etkinlikler de son derece sık düzenlenir. Kültür ve sanat ile iç içe bir yaşam sürmek isteyenler için bu semtten daha ideal bir seçenek bulmak zordur. Hem sakin bir hayat sürmek hem de kültürel etkinliklere katılmak isteyenler için de kartal önemli bir avantaj sağlıyor.

    6.Kiralık Daire Bulmak Kolay!

İstanbul’un pek çok semti ile bir kıyaslama yaptığınızda Kartal kiralık daire bulmanın daha kolay olduğu semtlerden biridir. Bu da önemli bir kazanım olması nedeniyle listemizde yer alıyor. Her beklentiye ya da her bütçeye uygun bir kiralık daire bulmak isteyenler ise soluğu hepsiemlak internet sitesinde alıyor.

Site üzerinden sadece Kartal’ı işaretleyerek bu bölgede mevcut olan kiralık evlerin listelenmesini sağlayabilirsiniz. Ardından mevcut kiralık ev ilanlarının kira fiyatlarına göre sıralanmasını da sağlamanız mümkün oluyor. İhtiyaçlarınıza ya da beklentilerinize uygun bir kiralık ev bulmak için en doğru tercih hepsiemlak olacaktır.